Nextgen Reader

RSS Okuma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 7.00 TL
  • Boyut 16.09 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Next Matters
Nextgen Reader; Windows 8 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde en güncel haber yayın akışlarını takip etmenize imkan tanıyan, temiz ve güçlü bir RSS haber okuyucu uygulamasıdır.

Nextgen Reader; Windows 8 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde en güncel haber yayın akışlarını takip etmenize imkan tanıyan, temiz ve güçlü bir RSS haber okuyucu uygulamasıdır.

7.00 TL gibi bir ücret ödeyerek sahip olabileceğiniz uygulama, Feedly web sitesinde bulunan en güncel haber ve yayın akışlarını cebinize taşımaktadır. Bu sayede takip ettiğiniz haber kaynaklarını tek tek ekleme zahmetinden kurtularak tek bir yerden takip edebilirsiniz.

Kullanıcıların kendi eklemiş olduğu haber kaynaklarını takip etmelerine imkan tanıyan uygulama, ayrıca "Popüler Akış" sekmesi de sunuyor. Bu sekme ile en çok takip edilen RSS kaynaklarına ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Bununla birlikte Nextgen Reader kullanıcılarına çevrimdışı haber okuma imkanı veriyor. Uygulamayı kullanarak en güncel haber yayınlarını takip edebilir ve en çok dikkatinizi çeken haberleri sosyal ağlar üzerinde arkadaşlarınız veya takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Haberleri okumak için vaktiniz mi yok? Üzülmeyin. Daha sonra incelemek istediğiniz haberleri OneNote'a aktarabilir ve daha sonra vakit bulduğunuzda göz gezdirebilirsiniz.

Tüm bu muhteşem özelliklerin yanı sıra uygulama, haber akışları ile klasörleri başlangıç ekranına eklemenizi sağlıyor. Böylece tek bakışla okunmamış olan haberleri görebilir, Readability, InstaPaper ve Pocket gibi servislere haberleri kaydedebilirsiniz. Kullanıcıları için farklı temalar ile özelleştirme sağlayan uygulamada haberler içerisinde hızlı bir şekilde arama yapabilirsiniz.

Oldukça kapsamlı ve pratik bir haber takip uygulaması arıyorsanız Nextgen Reader uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Nextgen Reader indir
DİĞER SÜRÜMLER